Realizacja projektu

W wyniku realizacji projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli województwa podlaskiego” nauczyciele z naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniach z zakresu kompetencji cyfrowych w kontekście wykorzystania narzędzi TIK na lekcjach.

Szkolenie realizowane było w dwóch blokach: dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych oraz dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Materiały szkoleniowe wykorzystywane podczas kursu oraz scenariusze lekcji opracowane przez nauczycieli w wyniku uczestnictwa, można pobrać w niżej zamieszczonych załącznikach. Wszystkie pliki opublikowane są na otwartej licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa Licencja Publiczna (link)

Projekt „Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli województwa podlaskiego” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Załączniki do pobrania:

1. Materiały szkoleniowe wykorzystane podczas kursu dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych Materialy_dla_nauczycieli_przedmiotow_humanistycznych.pdf
  2. Materiały szkoleniowe wykorzystane podczas kursu dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych Materialy_dla_nauczycieli_przedmiotow_matematyczno-przyrodniczych.pdf
  3. Scenariusze lekcji z przedmiotów humanistycznych z_3_Szkola_Bielsk_Podlaski.7z
  4. Scenariusze lekcji z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych z_4_Szkola_Bielsk_Podl.7z
  5. Materiały szkoleniowo-dydaktyczne, robotyka i programowanie Materialy_szkoleniowo-dydaktyczne_robotyka_i_programowanie.pdf